Номер Напівлюкс

Номер Напівлюкс з двоспальним ліжком

  900 гривень/добу

Номер Напівлюкс включає:

  • велике двоспальне ліжко;
  • кондиціонер;
  • супутникове телебачення;
  • сніданок входить у вартість номера;
  • оренда номера включає безкоштовну автостоянку

Номер Напівлюкс з двоспальним ліжком

Ми працюємо для тих, кому необхідно на день або на кілька днів забронювати готель (готельний номер) у Дніпропетровську, ідеальним варіантом у лівобережній частині міста стане готель «Байкал». Наш готельний двір «Байкал» має номер напівлюкс (2 види) і номер Люкс класу, а також можливість розслабитися в сауні або пограти в більярд, всі вартості та умовитут. У дворі вітальні розташована безкоштовна автостоянка, для постояльців, щоб ви могли комфортно відпочивати і не переживати за Ваш автомобіль. Більш затишного і спокійного готелю в Дніпропетровську на левом берегу— Ви не знайдете!
Бронюю номер напівлюкс в нашому вітальні дворі «Байкал», Ви отримуєте харчування категорії BB (Bed-n-Breakfast, Ліжко-і-Сніданок) — режим харчування, що передбачає сніданки в готелі проживання).
Також запрошуємо Вас відвідати нашу сауну або просто приїхати з друзями та пограти в більярд, ну а якщо Ви оселитесь у наших номерах «Напівлюкс» або «Люкс», то для Вас діятимуть знижки, детальніше  тут.

Нам залишається лише побажати вам приємного часу проведення у нашому готельному комплексі «Байкал» (номер напівлюкс), який зможе задовольнити всі ваші смаки та вимоги, а також поставити ще один плюс у списку приємних вражень про готелі в Дніпропетровську!

Забронювати номер напівлюкс з двоспальним ліжком